مقاله ترجمه شده پیامدهای ویروس کرونا بر حسابداری و گزارشگری مالی

مطالب دیگر:
📚اپلای کانادا📚قالب وردپرس املاک realhomes نسخه ۳ – بهینه سازی اختصاصی شرکت ایرسا آی تی📚عکستو کارتونی کن📚بینظیرترین کتاب بازاریابی وفروش که شما را سوپراستار این حرفه می کند📚منابع آزمون GRE📚تبلیغ انبوه در تلگرام و ایمیل + لاین📚دانلود فایل ورد Word کنترل تولیدات پراکنده در بازار خرده فروشی با روش مونت کارلو📚پکیج اختصاصی کسب درآمد از اینترنت به روش نوین📚کسب درامد از تلگرام (پکیج افزایش عضو کانال تلگرام)📚100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی📚الفبای زبان برنامه نویسی جاوا📚دانلود کتاب نایاب نبوئت هیلد (وحی کودک یهود)📚آموزش تعمیر لامپ کم مصرف+درآمد میلیونی📚پکیج قالب های وردپرس - راه اندازی کسب و کار آنلاین📚طرح کورل برش شبرنگ و حکاکی لیزر درب کشویی است📚طرح کورل تابلو باز و بسته📚رحل قرآن کورل برای لیزر📚طرح حکاکی برای آتلیه عروس وکتور کورلی12📚دانلود کتاب عجائب المخلوقات و غرائب الموجودات شگفتی های خلقت📚آموزش ساخت نرم افزار اندروید📚کاملترین و جامع ترین دیکشنری اسپانیایی به روسی📚سخنان بزرگان دنیا در مورد امید به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی📚تقویت بی نظیر حافظه در مدت 18روز📚برنامه چهره نگاری پلیس📚پکیج اختصاصی کسب درآمد در خانه ( اختصاصی )
مقاله ترجمه شده پیامدهای ویروس کرونا بر حسابداری و گزارشگری مالی|34052272|esf
این فایل درباره ی مقاله ترجمه شده پیامدهای ویروس کرونا بر حسابداری و گزارشگری مالی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع پیامدهای ویروس کرونا بر حسابداری و گزارشگری مالی،در قالب word و در 7 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از ابتدای متن مقاله ترجمه شده:شیوع ویروس کرونا در حال گسترش در کشورهای مختلف از جمله کشورهای اروپایی است. سازمان بهداشت جهانی و نهادهای ملی در این باره بیانیه ها و توصیه هایی را مطرح کرده اند. علاوه بر مسائل بهداشتی، این بحران پیامدهای اقتصادی نیز برای شرکت ها دارد. برای مثال، این پیامدهای اقتصادی در نتیجه محدودیت هایی است که در تولید، تجارت و مصرف کالا و خدمات و همچنین محدودیت های حمل و نقل و مسافرت بوجود آمده است. این پیامدهای اقتصادی بر حسابداری، گزارشگری مالی و حسابرسی صورتهای مالی شرکتهای آسیب دیده نیز تاثیر دارد. این مقاله برخی از پیامدهای مذکور را بررسی کرده است. باید توجه داشت که تاثیر هریک از پیامدها بر شرکت های مختلف، یکسان نیست و حسابرسان شرکتها باید چگونگی تاثیر این پیامدها بر کسب و کار شرکت را بصورت منظم بررسی کنند. چگونگی گسترش ویروس در آینده، مدت و آثار آن قابل پیش بینی نیست. در هر صورت، حسابداران و حسابرسان باید شرکتها را از اقدامات ملی انجام شده در این راستا آگاه نمایند. در ادامه تاثیر ویروس کرونا در چهار حوزه زیر بررسی خواهد شد:


توضیحات:این مقاله ترجمه دقیقی است از Coronavirus crisis: implications on reporting and auditing