نمونه سوالات تستی درس مهات های مسئله یابی و تصمیم گیری

مطالب دیگر:
📖دانلود پاورپوینت پیوند عروق خونی 📖دانلود پاورپوینت کلیات حقوق اساسی 268 اسلاید📖دانلود پاورپوینت ازدواج در اسلام 📖دانلود پاورپوینت سنسورهای اندازه گیری فشار📖دانلود پاورپوینت اصول ایمنی در کارگاه های ساختمانی📖دانلود پاورپوینت بررسی راهبردها و راهکارهای اصلاح الگوی مصرف در بخش راه و ترابری📖دانلود پاورپوینت مهدویت و آخرالزمان📖پاورپوینت ABG و تفسیر آن 📖پاورپوینت اختلال آب و الکترولیت📖پاورپوینت اسید های چرب امگا 3 📖پاورپوینت ارزیابی کامل نوزاد📖پاورپوینت اعتیاد و علل آن📖پاورپوینت بهداشت کودک 📖پاورپوینت پیشگیری و کنترل بیماری دیابت📖پاورپوینت بهداشت بیمارستانی📖پاورپوینت تاثیر ورزش بر بیماران مبتلا به دیابت📖پاورپوینت داروهای موثر بر قلب و عروق📖پاورپوینت درباره روش درمانی الکتروشوک ETC 📖پاورپوینت تروما و کمکهای اولیه📖پاورپوینت خونریزی خارجی 📖پاورپوینت درباره ورزش ایروبیک📖پاورپوینت راهنمای بالینی پرستاری📖پاورپوینت درباره همودیالیز📖دانلود پاورپوینت کتاب آزمایشگاه شیمی تجزیه دستگاهی📖پاورپوینت کتاب آزمایشگاه شیمی معدنی 1 از رقیه قدیم خانی
نمونه سوالات تستی درس مهات های مسئله یابی و تصمیم گیری|34052266|esf
این فایل درباره ی نمونه سوالات تستی درس مهات های مسئله یابی و تصمیم گیری می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود نمونه سوالات تستی درس مهات های مسئله یابی و تصمیم گیری،
در قالب word و در 12 صفحه، قابل ویرایش.


توضیحات:
این فایل در فرمت word و قابل ویرایش در فصل های جداگانه و به صورت تستی به همراه پاسخنامه در انتهای هر بخش می باشد. این سوالات از منبع اعلام شده برای درس مسئله یابی، برای آمادگی دانشجویان دانشگاه جامع علمی- کاربردی برای آزمون سراسری درس مهارت های مسئله یابی و تصمیم گیری که به صورت تستی و سراسری می باشد، مناسب است.

دانشجویان با انجام این آزمون می توانند با نمونه سوالات پایان ترم آشنا شده و خود را برای آزمون تستی این درس آماده کنند. دانشجویان با انجام تست ها می توانند پاسخ صحیح را از پایان هر بخش مشاهده کنند.